Porady techniczne

Filmy instruktażowe, wskazówki, tutoriale, samouczki... Nazwy mogą być różne, ale cel jest jeden - ułatwić pracę lekarzy. Poniżej zamieszczamy listę krótkich filmów z poradami technicznymi, które powinny być pomocne dla korzystających z Portalu Lekarza Diagdent oraz z przeglądarki do badań Carestream 3D Imaging. Naszą listę będziemy systematycznie rozwijać dodając kolejne nagrania.

Przeglądarka Carestream 3D Imaging to dla lekarzy podstawowe narzędzie do analizy badań tomografii CBCT. W tym nagraniu pokazujemy jak w łatwy sposób zainstalować ją na swoim komputerze.

W tym nagraniu pokazujemy w jaki sposób ustawić przeglądarkę Carestream 3D Imaging jako domyślną do otwierania badań CBCT. Podpowiadamy również kilka sposobów otwierania tych badań.

Portal Lekarza Diagdent to bezpłatna platforma online stworzona dla lekarzy stomatologów i laryngologów. Lekarze korzystający z Portalu mogą otrzymywać wyniki badań swoich pacjentów bezpośrednio po ich wykonaniu. W tym nagraniu pokazujemy jak pobrać badanie z Portalu Lekarza Diagdent, a następnie otworzyć je za pomocą przeglądarki Carestream 3D Imaging.

W pracowniach Diagdent wyniki badań możemy udostępniać w formie elektronicznej - lekarzom za pośrednictwem Portalu Lekarza Diagdent, a pacjentom przez Portal Pacjenta Diagdent. Mimo wszystko płyta CD pozostaje nadal popularnym nośnikiem danych jeśli chodzi o badania radiologiczne. Dlatego w tym nagraniu pokazujemy jak przy pomocy przeglądarki Carestream 3D imaging otworzyć badanie tomografii CBCT zapisane na płycie CD.

W tym nagraniu podpowiadamy jakie ustawienia warto wprowadzić, aby łatwiej korzystać z Portalu Lekarza Diagdent oraz z przeglądarki do badań CBCT Carestream 3D Imaging.

Diagdent - Pracownie Radiologii Stomatologicznej i Laryngologicznej
Akceptujemy:

Diagdent w social mediach:
© Diagdent - Wszelkie prawa zastrzeżone