Dlaczego Diagdent

KOMPETENCJA W SŁUŻBIE STOMATOLOGII

Diagdent to pięć najbardziej nowoczesnych placówek radiologii stomatologicznej i laryngologicznej w Polsce. Badania w naszych pracowniach są wykonywane na najnowszym sprzęcie wiodącej na rynku marki Kodak Carestream. Wykwalifikowany zespół kilkunastu doświadczonych elektroradiologów, lekarzy radiologów i stomatologów oraz koordynatorzy współpracy z lekarzami dokładają starań aby lekarz kierujący pacjentów do pracowni Diagdent, miał pewność, że badanie będzie wykonane z należytą starannością, zgodnie z oczekiwaniami lekarza i zachowaniem pełnego bezpieczeństwa pacjenta.

Jakie badania są wykonywane w Diagdent? Wykonujemy pełne spektrum badań radiologicznych z zakresu radiologii stomatologicznej, zaczynając od zdjęć punktowych jednego zęba, a na CBCT twarzoczaszki kończąc..

Do wykonanych w naszych pracowniach badań lekarze mają dostęp on-line na innowacyjnej platformie komunikacji stworzonej przez Diagdent – Portal Lekarza. Wysoka jakość badań, sprawna komunikacja i nowoczesny sprzęt to jedne z wielu cech, dzięki którym wybierają nas lekarze.

Nowoczesny sprzęt i wykwalifikowany zespół

Współczesna stomatologia nie może obyć się bez nowoczesnej diagnostyki obrazowej. RTG zębów, cefalometria, pantomogram oraz tomografia komputerowa CBCT to badania, które pozwalają na precyzyjne zobrazowanie stanu zdrowia jamy ustnej pacjenta, postawienie odpowiedniej diagnozy i wdrożenie skutecznego leczenia. W pracowniach Diagdent w Warszawie badania te wykonujemy przy użyciu najnowocześniejszego, bardzo precyzyjnego sprzętu!

Nasz sprzęt

Pracownie radiologii stomatologicznej i laryngologicznej DIAGDENT to nowoczesne placówki, w których wykonać można pełen zakres badań obrazowych: RTG punktowe, pantomogram, cefalometrię oraz tomografię 3D.

Największym powodem do dumy jest nasz zespół –, doświadczeni specjaliści, dla których praca jest jednocześnie pasją. Pacjenci nie są dla nas kolejnymi przypadkami, do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, poświęcając mu należytą uwagę. W Diagdencie jesteś zawsze w dobrych rękach!

Zobacz nasz zespół

Dedykowany opiekun Diagdent Twojego gabinetu

  • Wychodzenie naprzeciw potrzeb klienta
  • Dostępność
  • Pomoc w każdej sytuacji

Portal Lekarza

  • Pierwsza na rynku innowacyjna platforma komunikacji stomatolog-pracownia radiologiczna
  • Dostęp do badań 24 godziny na dobę z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu
  • Możliwość bezpłatnych konsultacji z ponad 1000 doświadczonych stomatologów korzystających z Portalu Lekarza
Wsparcie techniczne

Antoni Biedrzycki

Koordynator współpracy z lekarzami

+48 537 613 444

antoni.biedrzycki@diagdent.pl

Damian Stanikowski

Koordynator współpracy z lekarzami

+48 731 111 125

damian.stanikowski@diagdent.pl

Diagdent - Pracownie Radiologii Stomatologicznej i Laryngologicznej
Akceptujemy:

Diagdent w social mediach:
© Diagdent - Wszelkie prawa zastrzeżone