Dlaczego Diagdent

KOMPETENCJA W SŁUŻBIE STOMATOLOGII

Diagdent to siedem nowoczesnych placówek radiologii stomatologicznej i laryngologicznej w Warszawie. Badania w naszych pracowniach są wykonywane na najnowszym sprzęcie wiodącej na rynku marki Kodak Carestream. Wykwalifikowany zespół doświadczonych elektroradiologów, lekarzy radiologów i stomatologów oraz koordynatorzy współpracy z lekarzami dokładają starań aby lekarz kierujący pacjentów do pracowni Diagdent, miał pewność, że badanie będzie wykonane z należytą starannością, zgodnie z oczekiwaniami lekarza i zachowaniem pełnego bezpieczeństwa pacjenta.

Jakie badania są wykonywane w Diagdent? Wykonujemy pełne spektrum badań radiologicznych z zakresu radiologii stomatologicznej, zaczynając od zdjęć punktowych jednego zęba, a na CBCT twarzoczaszki kończąc. Wykonujemy również precyzyjne cyfrowe skany wewnątrzustne.

Do wykonanych w naszych pracowniach badań lekarze mają dostęp on-line dzięki innowacyjnej platformie komunikacji stworzonej przez Diagdent – Portal Lekarza. Wysoka jakość badań, sprawna komunikacja i nowoczesny sprzęt to tylko część zalet, dzięki którym cieszymy się zaufaniem lekarzy.

Nowoczesny sprzęt i wykwalifikowany zespół

Współczesna stomatologia nie może obyć się bez nowoczesnej diagnostyki obrazowej. RTG zębów, cefalometria, pantomogram, tomografia komputerowa CBCT oraz cyfrowe skany wewnątrzustne to badania, które pozwalają na precyzyjne zobrazowanie stanu zdrowia jamy ustnej pacjenta, postawienie odpowiedniej diagnozy i wdrożenie skutecznego leczenia. W pracowniach Diagdent w Warszawie badania te wykonujemy przy użyciu najnowocześniejszego, bardzo precyzyjnego sprzętu!

Nasz sprzęt

Pracownie radiologii stomatologicznej i laryngologicznej DIAGDENT to nowoczesne placówki, w których wykonać można pełen zakres badań obrazowych: RTG punktowe, pantomogram, cefalometrię, tomografię CBCT 3D oraz cyfrowy skan zębów 3D.

Największym powodem do dumy jest nasz zespół. To doświadczeni specjaliści, dla których praca jest jednocześnie pasją. Pacjenci nie są dla nas kolejnymi przypadkami. Do każdego podchodzimy indywidualnie, poświęcając mu należytą uwagę.
W DIAGDENT pacjenci są zawsze w dobrych rękach!

Zobacz nasz zespół

Dedykowany opiekun Diagdent Twojego gabinetu

  • Wychodzenie naprzeciw potrzeb lekarzy
  • Dostępność
  • Pomoc w każdej sytuacji

Portal Lekarza

  • Pierwsza na rynku innowacyjna platforma komunikacji stomatolog-pracownia radiologiczna
  • Dostęp do badań 24 godziny na dobę z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu
  • Możliwość bezpłatnych konsultacji z ponad 2000 doświadczonych stomatologów korzystających z Portalu Lekarza
Wsparcie techniczne

Antoni Biedrzycki

Koordynator współpracy z lekarzami

+48 537 613 444

antoni.biedrzycki@diagdent.pl

Damian Stanikowski

Koordynator współpracy z lekarzami

+48 731 111 125

damian.stanikowski@diagdent.pl

Diagdent - Pracownie Radiologii Stomatologicznej i Laryngologicznej
Akceptujemy:

Diagdent w social mediach:
© Diagdent - Wszelkie prawa zastrzeżone